Автор: Admin | 29.05.2015 | 2:14 | В рубриках: Праісторія
Стукалки з бивнята рогу (Мізин)Ускладнення світогляду, поглиблення релігійних уявлень, разом із незамкнутістю соціального існування верхньопалеолітичної людини, зростанням інтенсивності контактів із представниками інших груп населення та високою мобільністю, — всі ці фактори сприяли бурхливому розвитку так званої символічної складової первісного способу буття. Ця царина життя верхньопалеолітичних мисливців дійшла до нас в об'єктах мистецтва, прикрасах, інших матеріальних свідоцтвах діяльності, не пов'язаної з задоволенням насущних потреб існування. В Україні невідомі такі яскраві зразки первісного мистецтва як наскельний живопис. Проте немає сумнівів у тому, що духовне життя Шумові браслети з пластинок бивня (Мізин)верхньопалеолітичного населення нашої країни було не менш активним,
ніж на заході Європи. Просто форми втілення міфологічних  уявлень та магічних ритуалів були іншими. Не виключено, що для цього використовувалися менш стійкі матеріали, які не збереглися до нашого часу.

 

Эта запись была опубликована 29.05.2015в 14:06. В рубриках: Праісторія. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Комментарии пока закрыты, но Вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Комментарии закрыты.