Автор: Admin | 20.06.2014 | 2:14 | В рубриках: Видатні земляки

Ця трудолюбива людина має особливий склад характеру – не тільки виробничий, а й науковий. Він лауреат Державної премії СРСР за успіхи, досягнуті в сільськогосподарському виробництві. Він член науково – технічної ради Українського науково – дослідного інституту сільськогосподарського машинобудування.

Стати ним йому допомогла практична діяльність, пов’язана з вирощуванням фабричних цукрових буряків без затрат ручної праці. За допомогою застосування лише самих механізмів, без ручного догляду і збирання, йому вдавалося в складних метеорологічних умовах вирощувати на кожному гектарі посіву по 350 – 400 центнерів цукристих коренів.

У цьому козіївський буряківник відчував руку підтримки і сусідньої Пархомівки, яка допомогла вивести і сама вирощувала одно росткове насіння. Якби його не було, то механізми на догляді за посівами не вдалось би включити. Насіннєві клубеньки, якими засівалось поле раніше, давали переплетені між собою ростки, при прориванні їм не можна було дати раду без пучок пальців людських рук.

За все зроблене Тягну Івану Івановичу й присвоєне звання  Героя Соціалістичної Праці. Жаль тільки, що буряківництво в Україні тепер занепадає. Цукроваріння з буряків нині витісняється більш рентабельною сировиною – імпортним сирцем цукрової тростини.

Эта запись была опубликована 20.06.2014в 14:43. В рубриках: Видатні земляки. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Комментарии пока закрыты, но Вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Комментарии закрыты.